Eşsiz bir dinginlik ve sakinlik hissi sunan SPA InterContinental’e hoş geldiniz. İstanbul’da hizmet veren SPA İnterContinental; huzur, yenilenme ve fitness için bulunmaz bir vaha.

Yumuşak bir müzik, insanın içini aydınlatan Işık, özel bitki yağlarının havaya yayılan hafif aroması, doğal taş ve ahşabın duygulara hitap eden dokunuşu, lezzetli meyvelerin egzotik tadı ile birleşerek saf bir lüks ve rahatlama duygusu yaratıyor.

Flora ve Fauna konsepti üzerine temellendirilen Spa’da; çiçeklerle bezeli ve Akdeniz’in şıklığını yansıtan, bölgeye özgü materyaller kullanılarak doğal bir atmosfer yaratıldı. Ayrıca bu amaca paralel olarak; tüm terapilerde dünyaca ünlü doğal ürünler kullanıldı.

SPA InterContinental olarak, özel terapi ürünlerimizin hiçbiri, hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve SPA İnterContinental’in inşası sırasında doğaya herhangi bir zarar verilmemiştir.

Spa InterContinental’in sunduğu hizmetler arasında Sauna, Türk Hamamı, Fitness ve açık havuz sayılabilir. Kapalı havuzumuz bulunmamaktadır.